Електромонтажне підприємтсво

ТОВ ''СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К''

Усі види електромонтажних робіт:

Наше підприємство має власну лабораторію для перевірки якості виконаних робіт, як своїми силами, так і іншими організаціями. Також проводяться планові електричні вимірювання у відповідності до графіку. Лабораторія сертифікована (СВІДОЦТВО ПРО АТЕСТАЦІЮ)

ВИМІРЮВАЛЬНІ РОБОТИ ЛАБОРАТОРІЇ

1. Виміри опору ізоляції кабелів та проводів.
Вимірювання опору ізоляції проводів та кабелів проводиться перед першим запуском у експлуатацію системи енергопостачання. Один раз на рік роблять контроль опору ізоляції. Робиться це з метою своєчасно виявити ушкодження та несправності проводів та своєчасно унеможливити виникнення різноманітних аварійних ситуацій. А також з метою забезпечення пожежної безпеки у житлових та виробничих приміщеннях. Виміри опору ізоляції здійснюються за допомогою спецільних пристроїв-мегомметрів. Перевірка іде під напругою 500 вольт, 1000 вольт, 1500 вольт, 2500 вольт. Виконується вимірювання опору ізоляції кожного провіду відносно інших заземлених проводів. Якщо вимірювання дають незадовільний результат, то проводиться вимірювання опору ізоляції кожного провіду відносно землі.

2. Вимірювання опору заземлюючих пристроїв.
Вимірювання опору заземлюючих пристроїв проводиться з метою перевірки вимог нормативних документів у електроустановках з глухо-заземленною нейтралью з напругою до 1000 вольт. Опір заземлючих пристроїв, до якого під'єднується нейтраль генераторів та трансформаторів, в будь-яку пору року має бути не більше 8 Ом; 4 Ом; 2 Ом та відповідно 220 вольт, 380 вольт, 660 вольт. Вимірювання проводяться шляхом створення штучного ланцюга протікання струму крізь випробувальний заземлювач спеціальним приладом-омметром та проводиться порівнювальна характеристика опору контуру.

3. Перевірка наявності зв'язку між заземлювачами та заземлюючими елементами
Вимирювання проводяться з метою визначення цилістності та непервності захистних провідників від вимірюваного об'єкту до заземлювача або магістралі заземлення. Визначається опір вимірюваної ділянки, а також наявність або відсутність напруги на заземлених корпусах перевіряємого обладнання в робочому режимі. Опір контакту заземлюючих провідників не повинно перевищувати 0.05 Ом. Виміряний опір ланцюга та захисних провідників не повинно перевищувати розрахункове значення більше ніж у 1,2 рази.

4. Вимірювання опору петлі «ФАЗА-НУЛЬ».
Контур, який складається з фази трансформатора ти ланцюга фазного та нулевого провідників, принйято називати петлею «фаза-нуль». Вимірювання опору петлі «фаза-нуль» та струмів однофазних замикань проводяться з метою перевірки надійності зпрацювання апаратів захисту від надструмів при замиканні фазного провідника на відкриття провідної частини. Перевірка надійності та швидкості відключення пошкодженої ділянки мережі полягає в наступному: візначається струм короткого замикання І к.з. Якщо можливий на цій ділянці струм аварійного режиму перевищує струм спрацювання захисту з достатньою кратністю, надійність відключення вважається забезпеченою.

5. За результатами електровимірюваннь складається Технічний звіт.
Протокол №1. Вимірювання розтікання струму на основних заземлювачах, заземлених магістралях та обладнанні.
Протокол №2. Перевірка наявності зв’язку між заземлювачем та заземленим обладнанням.
Протокол №3. Випробування ізоляції провідників, кабелів та обладнання.
Протокол №4. Перевірка спрацювання захисту в електроустановках до 1000 вольт із заземленою нейтраллю (опір петлі «фаза-нуль»).

Сторінка 1 до свідоцтва
атестації
Додаток до свідоцтва щодо атестації сторінка 1
Сторінка 2 до свідоцтва
атестації
Додаток до свідоцтва щодо атестації сторінка 2

При договорі щодо виконання повного комплексу робіт (проект, електромонтаж, пуско-налагоджувальні работи, електровимірювання)
ціни на електровимірюванні роботи можуть бути знижені.

Ціни на вимірювальні роботи залежать віж наступних факторів:
- апаратів керування;
- загальної площі приміщень;
- систем вентиляції, кондиціонування, обігріву;
- кількості автоматичних викачів, ПЗВ (пристрій захистного відключеня);
- електродвигунів промислового призначення та пускозахистного обладнання до них;

Завжди проконсультуємо та приймемо замовлення: "СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К"
Телефони:(097) 375-77-75, (044) 228-07-19, (067) 740-29-13
Яндекс.Метрика