Електромонтажне підприємтсво

ТОВ ''СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К''

Усі види електромонтажних робіт:

Наше підприємство має власну лабораторію для перевірки якості виконаних робіт, як своїми силами, так і іншими організаціями. Також проводяться планові електричні вимірювання у відповідності до графіку. Лабораторія сертифікована (СВІДОЦТВО ПРО АТЕСТАЦІЮ)

ВИМІРЮВАЛЬНІ РОБОТИ ЛАБОРАТОРІЇ

1. Виміри опору ізоляції кабелів та проводів.
Вимірювання опору ізоляції проводів та кабелів проводиться перед першим запуском у експлуатацію системи енергопостачання. Один раз на рік роблять контроль опору ізоляції. Робиться це з метою своєчасно виявити ушкодження та несправності проводів та своєчасно унеможливити виникнення різноманітних аварійних ситуацій. А також з метою забезпечення пожежної безпеки у житлових та виробничих приміщеннях. Виміри опору ізоляції здійснюються за допомогою спецільних пристроїв-мегомметрів. Перевірка іде під напругою 500 вольт, 1000 вольт, 1500 вольт, 2500 вольт. Виконується вимірювання опору ізоляції кожного провіду відносно інших заземлених проводів. Якщо вимірювання дають незадовільний результат, то проводиться вимірювання опору ізоляції кожного провіду відносно землі.

2. Вимірювання опору заземлюючих пристроїв.
Вимірювання опору заземлюючих пристроїв проводиться з метою перевірки вимог нормативних документів у електроустановках з глухо-заземленною нейтралью з напругою до 1000 вольт. Опір заземлючих пристроїв, до якого під'єднується нейтраль генераторів та трансформаторів, в будь-яку пору року має бути не більше 8 Ом; 4 Ом; 2 Ом та відповідно 220 вольт, 380 вольт, 660 вольт. Вимірювання проводяться шляхом створення штучного цепу протікання струму крізь випробувальний заземлювач спеціальним приладом-омметром та проводиться порівнювальна характеристика опору контуру.

3. Перевірка наявності зв'язку між заземлювачами і заземлюючими елементами.
Вимірювання проводяться з метою визначення цілісності і безперервності захисних провідників від вимірюваного об'єкта до заземлювача або магістралі заземлення. Визначається опір вимірюваного ділянки, а також наявність або відсутність напруги на заземлених корпусах перевіряється обладнання в робочому режимі. Опір контакту заземлюючих провідників повинна не перевищувати 0.05 Ом. Виміряний опір ланцюга захисних провідників не повинно більш ніж в 1,2 рази перевищувати розрахункове значення.

4. Вимірювання опору петлі «ФАЗА-НУЛЬ».
Контур, що складається з фази трансформатора і ланцюга фазного і нульового провідників, прийнято називати петлею «фаза-нуль». Вимірювання опору петлі «фаза-нуль» і струмів однофазних замикань проводяться з метою перевірки надійності спрацьовування апаратів захисту від надструмів при замиканні фазного провідника на відкриті провідні частини. Перевірка надійності і швидкості відключення пошкодженої ділянки мережі полягає в наступному: визначається струм короткого замикання І к.з. Якщо можливий на даній ділянці мережі струм аварійного режиму перевищує струм спрацювання захисту з достатньою кратністю, надійність відключення вважається забезпеченою.

5. За результатами електровимірювань складається Технічний звіт.
Протокол №1. Вимірювання розтікання струму на основних заземлителях, заземлених магістралях і обладнанні.
Протокол №2. Перевірка наявності зв'язку між заземлювачем і заземленими елементами обладнання.
Протокол №3. Випробування ізоляції провідників, кабелів і апаратури.
Протокол №4. Перевірка спрацьовування захисту в електроустановках до 1000 вольт з заземленою нейтраллю (опір петлі «фаза-нуль»).

Сторінка 1 до свідоцтва
атестації
Доповнення до свідоцтва про атестацію сторінка 1
Сторінка 2 до свідоцтва
атестації
Доповнення до свідоцтва про атестацію сторінка 2

При договорі про виконання повного комплексу робіт (проект, електромонтаж, пуско-налагоджувальні роботи, електровимірювання) ціни на електровимірювальні роботи можуть бути знижені.

Ціни на вимірювальні роботи залежать від наступних факторів:
- апаратів управління;
- загальної площі приміщень;
- систем вентиляції, кондиціонування, обігріву;
- кількості автоматичних вимикачів, ПЗВ (пристроїв захисного відключення);
- електродвигунів виробничого призначення і пускозахистної апаратури до них;

Завжди проконсультуємо та приймемо замовлення: "СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К"
Телефони:(097) 375-77-75, (044) 228-07-19, (067) 740-29-13
Яндекс.Метрика