Електромонтажне підприємство

ТОВ ''СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К''

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЕЛЕКТРОМОНТАЖ ЩИТІВ
АВТОМАТИЧНОГО ВВОДУ РЕЗЕРВНОГО
ЖИВЛЕННЯ АВР

Автоматичне введення резерву - метод захисту,
приназначений для відновлення живлення споживачів 
шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення
при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення обладнання споживача в мережах 1-фазного,
3-х фазного змінного струму напругою 220В та 380В.

фото "Щит АВР на контакторах".

Щит АВР на контакторах

Щит  АВР  на контакторах.

Щит АВР на контакторах має широке застосування через відносно низької вартості комплектуючих елементів.В основі такого електрощита застосовуються два контактора із взаємним електричним та електромеханічним блокуванням і реле контролю фаз. При використанні якісних повнофункціональних реле контролю
фаз (напруга, частота, тимчасові затримки на переклад навантаження, можливість програмування діапазонів і затримок) і застосуванні механічного блокування (запобігає одночасну подачу електроживлення з двох вводів) АВР на контакторах є досить якісним та закінченим виробом.

Переваги:

 • відносно невелика вартість;
 • можливість виконання захистних функцій (коротке замикання, підвищена сила струму).
 • Недоліки:

  • відсутність можливості ручного перемикання вразі несправності АВР;
  • можливість підгорання (залипання) контактів контактора.

  фото "Щит АВР на автоматичному рубильнику з моторизованим приводом".
  Щит АВР на автоматичному рубильнику з моторизованим приводом

  Щит АВР на автоматичному рубильнику з моторизованим приводом.

  В основі цього АВР лежить рубильник - перемикач з нульовим середнім положенням, що приводиться в дію моторним приводом. Привід управляється контролером, який є частиною автоматичного рубильника або може встановлюватися окремо.

  Переваги:

  • висока надійність та ремонтопригодність, так як  складається із трьох основних елементів: рубильник (перемикач), моторний привід, контролер. Вихід з ладу рубильника практично неможливий. При виході з ладу моторного приводу або контролера (реле контролю фаз) можливо переключення навантаження в ручному режимі;
  • неможливість аварійного режиму при подачі живлення на два введення одночасно;

  Недоліки:

  • достатньо довгий час перемикання - до 2,5 с.

  фото "Щит АВР на контакторах".
  Щит АВР на контакторах.

  Щит АВР на статичному тиристорному перемикачі.

  У цьому типі АВР як мережевого комутаційного елемента використовуються потужні тиристори, забезпечують практично нульовий час перемикання між двома незалежними вводами.

  Переваги:

  • висока надійність через відсутність рухомих механічних елементів практично нульовий час перемикання між двома незалежними вводами.
  • висока швидкість перемикання, що особливо критично для комп'ютерних систем, виробничих процесів, що виключають будь-які затримки електроживлення.

  Недоліки:

  • висока вартість;
  • при великих струмах навантаження тепловиділення тиристорних АВР значно, тому потрібні охолоджуючі радіатори, примусова вентиляція установки та електрощитової.
  • блокування від можливих замикань двох вводів між собою може бути тільки електронною.

  фото "ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СХЕМ АВР".
  ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СХЕМ АВР

  ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СХЕМ АВР.

  Схеми первинних з'єднань підрозділяються на ввідні (з приладами обліку) і схеми без приладів обліку. Також застосовуються схеми з двома вводами (основним і резервним) і об'єднаним в загальну ланцюг навантаження виходом або схеми з двома вводами і секційним вимикачем в ланцюзі навантажень.
  У пристроях АВР з основним і резервним вводами в нормальному режимі електроживлення в ланцюг навантаження подається через автоматичний вимикач QF1 і контактор КМ1 основного введення. При зникненні напруги живлення на основному вводі відбувається автоматичне перемикання         на резервний ввод. Возврат на основний ввід проводиться також в автоматичному режимі.
          У пристроях АВР з секційним вимикачем обидва введення в нормальному режимі є робочими і секційний вимикач знаходиться у вимкненому режимі. При пропажі напруги         на будь-якому з вводів відбувається відключення контактора знеструмленого введення і включення секційного         контактора. При відновленні напруги живлення на раніше знеструмленому введенні відбувається         автоматичне відключення секційного контактора і включення контактора введення. Передбачена         регульована тимчасова затримка в межах 0,15 - 10с на спрацьовування секційного контактора.
          У пристроях з приладами обліку на вводі додатково встановлюються вимикачі навантаження         і застосовуються ввідні автоматичні вимикачі. Також можлива схема АВР без повернення.         При відновленні електроживлення перемикання проводиться тільки в ручному режимі.

  Завжди проконсультуємо та приймемо замовлення: "СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К"
  Телефони: (097) 375-77-75, (044) 228-07-19, (067) 740-29-13
  Яндекс.Метрика