Електромонтажне підприємство

ТОВ ''СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К''

проводить розробку та узгодження проекту електропостачання – Київ та Київська область.

Розробка та узгодження проекту електропостачання

Розробка проекту електропостачання включає в себе наступні етапи: Згідно виданих ТУ розглядається лінія електропостачання об'єкту: ТП – збирання – ГРЩ житлового будинку (чи нежитлового) - ВРУ об'єкту. Дані щодо січення існуючих кабелів розраховується від трансформаторної підстанції до електрощита споживача. Виходячи з потужності, вказаної у ТУ, перевіряється можливість працездатності існуючих мереж та за необхідності, проводиться підсилення токопровідних ліній на окремих ділянках. Розробляється електрична принципова схема електропостачання. Розробляються та розраховуються мережі за падінням напруги та забору номінальної потужності.

Паралельно, за інснуючими, на даний час, правилами узгоджується вибір пристроя обліку електроенергії, проще кажучи, електролічильника. Це окремий процес, який займає певний час (2-3дня.) Узгодження проводиться за адресою м. Київ, вул. Мельникова, 36. Житловий будинок належить до якогость ЖЕО чи ОСББ. Головний розподільчий щит (електрощит) знаходится на балансі цієї організації, тому проект узгоджується з нею. Це за варіантом, якщо у вас не житлове приміщення в цьому домі. В іншому випадку усе набагато складніше.

Якщо об'єкт знаходиться на території (не у збудованому будинку) відбувається наступне:
А. замовляється копіювання М:500 території, за якій буде проходити лінія траси.
Б. проводиться узгодження прокладання траси з усіма організаціями, які попадають на перетин вашої траси. Це досить довгий та багатовартосний процес, т.к. тут і виникають як технічні так і фінансові питання (перетин водопровідних та інших інженерних мереж тягне за собою змінення траси прокладання або інші зміни). У будь-якому випадку потрібна згода цих організацій на прокладання Вашого кабелю.

В більшості випадків це - Головрхітектура, УЖКХ, Автодор, Укртелеком, Київтепломережа, Кабельні мережі Київенерго. Після виконання усіх робіт проект електропостачання подається для затвердження та отримання технічного рішення (ТР)у Департаменті розвитку. Якщо зауважень не має, то розроблений проект схвалюється та видається Технічне рішення на виконання підключення об'єкту до ліній електропостачання (ТР). Роботи щодо виконання проекту проводять організації, які мають відповідну ліцензію. Це вже вони будуть визначати вартість робіт, виходячи із проекту та ускладненнь, які виникають при цьому.

Виконання електромонтажних робіт на внутрішніх або зовнішніх будівельних конструкціях набагато дешевше, ніж виконання робіт на землі. Так прокладання кабелю по землі коштує від 100грн. + порізка асфальту = 30грн усього = 30грн.за 1м.п Укладання асфальту = 30грн за1м2. Загалом 1м.п обійдеться у 160грн., це мінімум, при самих сприятливих умовах (нікому не заважаємо, нічого не перетинаємо). Але це не все. Для земельних робіт треба згода-ордер на розриття, яке видає відділ благоустрою м.Києва. В.Узгодження з органами благоустрою міста на прокладання кабелю забирає багато часу і є дорогими

Практично, офіційно їх роблять крупні оргранізації та за великі кошти. Так як їм требя надати викопиювання у масштабі 1:200, а це треба додатково замовляти фотозйомку до початку виконання робіть та після завершення. Кожний кущ та дерево стают оплачуваними та потім знову відновлюються, якщо будуть пошкоджені. Ордер на прокладання та розриття дається на певний період часу, але можливо і продовження строків. Потім відбувається процес закриття ордеру - кожна організація, яка вказана у ордері, дає заключення, про те що не має претензій до виконаної роботи. При нашому керівництві у Києві офіційна плата за відкриття ордеру зросла до захрманих висот, тому усе це цілком особисто - кому дорого, а кому ні.

За результами цього більшість розриваннь роблять нелегально - самі знаєте як. При остаточномму узгодженні та визначенні точки підключення та встановлення збірки або ГРЩ (електрощита) відбувається безпосередьне виконання електромонтажних робід - прокладання кабелю. Усе узгоджено: вы ріжете асфальт, вириваєте траншею, укладаєте кабель, визначений проектом, викликаєете усі представників (перед початком робіт) та благоустроюєте трасу (закопуєте, асфальтуєте, садите траву).

Завжди проконсультуємо та приймемо замовлення: "СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К"
Телефони:(097) 375-77-75, (044) 228-07-19, (067) 740-29-13
Яндекс.Метрика