Замовити дзвінок
Услуги

УСТАНОВКА АВР ПІДКЛЮЧЕННЯ АВР
МОНТАЖ АВР
АВТОМАТИЧНИЙ ВВІД РЕЗЕРВУ

МОНТАЖ УСТАНОВКА АВР від «Спецмонтажсервіс К»

УСТАНОВКА МОНТАЖ АВТОМАТИЧНОГО ВВОДУ РЕЗЕРВУ - АВР
РЕМОНТ АВР
УСТАНОВКА АВР З ДИЗЕЛЬНИМ ГЕНЕРАТОРОМ
УСТАНОВКА АВР З БЕНЗИНОВИМ ГЕНЕРАТОРОМ 

Автоматичний ввід резерву – метод захисту, призначений для відновлення живлення споживачів шляхом автоматичного вмикання резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок споживачів у мережах
1- фазного, 3-х фазного змінного струму напругою 230 В та 400 В.

Замовити монтаж АВР може будь-яка установа або фізична особа.
Ціна на встановлення АВР помірна. Ціна на АВР встановлюється в залежності від складності
об’єкту та обраних матеріалів замовником.
Замовити консультацію

    Монтаж щита АВР на контакторах

    Щит АВР на контакторах має широке застосування через відносно низьку вартість комплектуючих елементів. В основі такого електрощита застосовуються два контактора із взаємним електричним та електромеханічним блокуванням і реле контролю напруги. При використанні якісних повнофункціональних реле контролю фаз (напруга, частота, тимчасові затримки на переведення навантаження, можливість програмування діапазонів і затримок) та застосуванні механічного блокування (запобігає одночасну подачу електроживлення з двох вводів) АВР на контакторах є досить якісним та закінченим виробом.

    Переваги:

    • відносно невелика вартість;

    • можливість виконання захисних функцій (коротке замикання, підвищена сила струму).

    Недоліки: 

    •  відсутність можливості ручного перемикання у разі несправності АВР;

    •  можливість підгоряння (залипання) контактів контактора.

    фото "Щит АВР на контакторах".
    фото "Щит АВР на автоматичному рубильнику с моторизованним приводом".

    Щит АВР на автоматичному рубильнику с моторизованним приводом

    В основі цього АВР є рубильник – перемикач з нульовим середнім положенням, що приводиться в дію моторним приводом. Привод керується контролером, який є частиною автоматичного рубильника або може встановлюватись окремо.

     Переваги:

    • висока надійність та ремонтноздатність, тому що складається із трьох основних елементів: рубильник (перемикач), моторний привід, контролер. Вихід з ладу рубильника практично неможливий. При виході з ладу моторного приводу або контролера (реле контролю фаз)  можливе перемикання навантаження у ручному режимі;

    •  неможливість аварійного режиму при подаванні живлення на два вводи одночасно;

     Недоліки:

    •  досить довгий час перемикання - до 2,5 с.

    Монтаж АВР на статичному тиристорному перемикачі

    У цьому типу АВР у якості силового комутаційного елементу використовуються потужні тиристоры, які забезпечують практично нульовий час время перемикання між двома незалежними вводами.

    Переваги:

    •  висока надійність через відсутність рухомих механічних елементів.

    •  висока швидкість перемикання, що особливо критично для компьютерных систем, виробничих процесів, що виключають будь-які затримки електроживлення.

    Недоліки:

    • висока вартість;

    • при великих струмах навантаження тепловиділення тиристорних АВР значне, тому потрібні охолоджуючі радіатори, примусова вентиляція установки и электрощитовой.

    • блокування від можливих замикань двох вводів між собою можливе тільки електронне.

    фото "Щит АВР на статичному тиристорному перемикачі"
    фото "ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СХЕМ АВР"

    Монтаж щита АВР на автоматичних вимикачах

    АВР на автоматичних вимикачах застосовують в ланцюгах живлення, де сила струму становить

    800, 1000,1600, 2000 А. Такі автоматичні вимикачі встановлюють у ТП (трансформаторна підстанція ) з боку 0,4 кВ на кожну секцію. У цьому випадку застосовується секційний вимикач для вмикання або вимикання секцій між собою в залежності від стану живлення на вводах. Сучасні автоматичні вимикачі приводяться у дію електромагнітним приводом, тому загальний час перемикання регулюється тільки часовими затримками для роботи автоматики. Також можлива модернізація ТП, де комутація секцій виконується вручну. Секційний вимикач відповідного номіналу з електромагнітним приводом встановлюється на місце ручного приводу разом з елементами керування АВР. Також можлива заміна застарілих автоматичних вимикачів у комірках на вимикачі з електромагнітним приводом. Перевагою таких автоматичних вимикачів є можливість ручного перемикання за несправністю автоматики.

    Додаткові можливості встановлення

    У якості резервного вводу застосовуються дизель (бензо)-генератори з передбаченим заводом-виробником з можливістю вмикання до ланцюга керування АВР.

    Наше підприємство модернізує та вмикає до ланцюга керування АВР будь-які потужні дизельні та бензинові електростанції (генератори) у тому числі з пуском стисненим повітрям та створення завчасного тиску мастила у магістралі. Ціна на встановлення АВР такого типу залежить від  складності вмикання в ланцюг керування датчиків тиску мастила, повітряної магістралі, розташування допоміжного обладнання.

    Особливості застосування схем

    Схеми первинних з'єднань розділяються на ввідні (з приладами обліку) і схеми без приладів обліку. Також застосовуються схеми з двома вводами (основним і резервним) та об'єднаним в загальний ланцюг навантаження виходом або схеми з двома вводами і секційним вимикачем в ланцюзі навантажень.
    У пристроях АВР з основним і резервним вводами в нормальному режимі електроживлення в ланцюг навантаження подається через автоматичний вимикач QF1 і контактор КМ1 основного введення. При зникненні напруги живлення на основному вводі відбувається автоматичне перемикання на резервний ввід. Повернення на основний ввід відбувається також в автоматичному режимі.

    У пристроях АВР з секційним вимикачем обидва вводи в нормальному режимі є робочими і секційний вимикач знаходиться у вимкненомустані. При зникненні напруги на будь-якому з вводів відбувається вимикання контактора знеструмленого вводу і вмикання секційного контактора. При відновленні напруги живлення на раніше знеструмленому вводі відбувається автоматичне вимикання секційного контактора і вмикання контактора вводу. Передбачена регульована тимчасова затримка в межах 0,15 – 10 с на спрацьовування секційного контактора.
    У пристроях з приладами обліку на вводі додатково встановлюються вимикачі навантаження та застосовуються ввідні автоматичні вимикачі. Також можлива схема АВР без повернення. 

    Тоді, при відновленні електроживлення, перемикання проводиться тільки в ручному режимі.

    Замовити монтаж АВР може будь-яке підприємство або фізична особа.

    Ціна на встановлення АВР формується умовами резервування, вибором матеріалів та обладнання. Ціна на АВР також залежить від кількості робочих вводів, у тому числі дизель- (бензо) електрогенераторів.

     

    Фото
    фото "Додаткові можливості встановлення АВР"
    АВР с моторизованим приводом
    АВР з моторизованим приводом.
    АВР на контакторах + учет ЕЕ от генератора
    АВР на контакторах + облік ЕЕ від генератора.
    Гарантія Якості
    Ліцензії
    Отримана ліцензія дає дозвіл на проведення широкого спектру будівельних робіт: проектування, будівництво, монтаж, капітальний ремонт і реконструкцію промислових і цивільних об'єктів.
    Портфоліо
    Наші проекти
    Управління освіти Дніпровського району Києва
    • Ремонт електрощитового і енергетичного обладнання, електровимірювання;
    • Установка збірка ГРЩ;
    • Установка захисного контуру заземлення.
    Управління поліції охорони в м.Києві
    • Реконструкція ГРЩ;
    • Ввід АВР;
    • Установка захисного контуру заземлення, електровимірювання.
    Управління справами ВР України
    • Установка збірка ГРЩ.
    chevron-down