Замовити дзвінок
Услуги

Проектування електропостачання

Розробка та узгодження проєкту електропостачання

Розробка проєкту електропостачання включає в себе наступні етапи: згідно виданих ТУ розглядається лінія електропостачання об'єкту: ТП - збірка - ГРЩ житлового будинку (або нежитлового) - ВРУ об'єкта. Дані по перетину існуючих кабелів розраховуються від трансформаторної підстанції до електрощита споживача. Виходячи з потужності, зазначеної в ТУ, перевіряється можливість працездатності існуючих мереж і якщо необхідно, проводиться посилення струмоведучих ліній на окремих ділянках. Розробляється електрична принципова схема електропостачання. Розробляються і розраховуються мережі по падінню напруги і забору номінальної потужності.

Паралельно, за існуючими правилами на даний час, узгоджується вибір приладу обліку електроенергії, простіше кажучи, електролічильника. Це окремий процес, який займає деякий час (2-3 дні.) Узгодження проєкту електропостачання проводиться на вул. Мельникова, 36. Житловий будинок належить до якогось ЖЕК або ОСББ. Головний распредщит (електрощит) знаходиться на балансі цієї організації і тому проект узгоджується з нею. Це при варіанті, якщо у вас нежитлове приміщення в цьому будинку. В іншому випадку все набагато складніше.

Замовити консультацію

  Послуги з проєктування електропостачання

  Проєктування зовнішнього і внутрішнього електропостачання може виконуватися для:

  • складу
  • цеху
  • житлового будинку
  • і будь-якої будівлі підприємств

  При знаходженні об'єкта на території (не в побудованому будинку) проводиться наступне:

  А. замовляється викопіювання М: 500 території, по якій буде проходити лінія траси.

  Б. проводиться узгодження прокладки траси з усіма організаціями, які потрапляють на перетин вашої траси. Це досить тривалий і дорогий процес, тому що тут і виникають як технічні так і фінансові питання (перетин водопровідних та інших інженерних мереж тягне за собою зміну траси прокладки або інша зміна). У будь-якому випадку потрібні узгодження цих організацій на прокладку Вашого кабелю.

  У більшості випадків це - Головархітектура, УЖКГ, Автодор, Укртелеком, Киевтеплосеть, Кабельні мережі Київенерго. Після виконання всіх робіт проект подається для затвердження і отримання технічного рішення (ТР) в Департаменті розвитку. Якщо зауважень немає, то розроблений проект електропостачання схвалюється і видається Технічне рішення на виконання підключення об'єкта до ліній електропередач (ТР). Роботи з виконання проекту виробляють організації, що мають відповідну ліцензію. Це вже вони будуть визначати вартість робіт, виходячи і складнощів, що виникають при цьому.

  Яка вартість проєкту електропостачання?

  Виконання електромонтажних робіт по (внутрішнім або зовнішнім будівельним конструкціям) набагато дешевше, ніж виконання робіт по землі. Так прокладка кабелю по землі коштує від 100 грн. + Порізка асфальту = 30 грн за все = 30 грн.за 1м.п Укладання асфальту = 30грн за1м2. Разом 1м.п обійдеться в 160 грн., Це мінімум, за найсприятливіших умов (нікому не заважаємо, нічого не перетинаємо). Але це не все. Для земельних робіт потрібно узгодження-ордер на розриття, яке видає відділ благоустрою м.Києва. В.Согласованія з органами благоустрою міста на прокладку кабелю забирають багато часу і є дорогими.

  Практично, офіційно їх роблять великі організації і за великі гроші. Так як їм треба надати викопіювання в масштабі 1: 200, а це потрібно додатково замовляти фотозйомку до початку виконання робіт та після закінчення. Кожен кущик і дерево стають оплачуваними і потім знову відновленими, якщо будуть пошкоджені. Ордер на прокладку і розриття дається на певний час, але можливо і продовження термінів. Потім відбувається процес закриття ордера - кожна організація, зазначена в ордері, дає висновок, що не має претензій до виконаної роботи. При нашому керівництві в Києві офіційна плата за відкриття ордера виросла до захмарних висот, тому все це чисто індивідуально - кому дорого, а кому й ні.

  В результаті цього більшість розриттів роблять нелегально - самі знаєте як. При остаточному узгодженні і визначенні точки підключення і установки збірки або ГРЩ (електрощита) відбувається безпосереднє виконання електромонтажних робіт - прокладка кабелю. Все погоджено: ви ріжете асфальт, вириваєте траншею, укладаєте кабель, визначений проектом електропостачання, викликаєте всіх представників (перед початком робіт) і впорядковували трасу (закопуєте, асфальтуєте, садите траву).

  Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами для обговорення плану і узгодимо ціну на проєктування електропостачання для Вашого будови.

  Гарантія Якості
  Ліцензії
  Отримана ліцензія дає дозвіл на проведення широкого спектру будівельних робіт: проектування, будівництво, монтаж, капітальний ремонт і реконструкцію промислових і цивільних об'єктів.
  Портфоліо
  Наші проекти
  Управління освіти Дніпровського району Києва
  • Ремонт електрощитового і енергетичного обладнання, електровимірювання;
  • Установка збірка ГРЩ;
  • Установка захисного контуру заземлення.
  Управління поліції охорони в м.Києві
  • Реконструкція ГРЩ;
  • Ввід АВР;
  • Установка захисного контуру заземлення, електровимірювання.
  Управління справами ВР України
  • Установка збірка ГРЩ.
  chevron-down