Замовити дзвінок
Послуги

МОНТАЖ ГРЩ УСТАНОВКА ГРЩ
РЕМОНТ ГРЩ РЕКОНСТРУКЦІЯ ГРЩ

МОНТАЖ ЕЛЕКТРОЩИТА
РЕМОНТ ЕЛЕКТРОЩИТА
РЕКОНСТРУКЦІЯ ЕЛЕКТРОЩИТА

РЕМОНТ, МОДЕРНІЗАЦІЯ ГРЩ, ЩУ, ЯУ, ЩР - ціна від 500 грн. КИЇВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, Україна

Установка, збирання, монтаж, діагностика, огляд ГРЩ, ЩУ, ЯУ, ЩР. Ремонт електрощита (ГРЩ, ЩУ, ЯУ, ЩР, ЩО, ЩС). Опосвідчення електроустановок споживачів згідно ПБЕЕСУ, ПТЕЕС, ПУЕ.

Замовити монтаж,  ремонт ГРЩ можна будь-якій установі або підприємству.

Ціна на монтаж, ремонт ГРЩ узгоджується з замовником.

Ми пропонуємо декілька варіантів роботи:

 1. Монтаж та збирання нового ГРЩ, ЩУ, ЯУ, ЩР;

 2. Ремонт або модернізація існуючої електроустановки (ЕУ);

Діагностика та опосвідчення ЕУ з подальшим складанням акту опосвідчення ЕУ споживачів.

Замовити консультацію

  МОНТАЖ НОВОЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКИ (ГРЩ, ЩУ, ЯУ, ЩР, ЩО, ЩС)

  Після затвердження робочого проекту та укладення договору електропостачання, розробляється електрична схема, здійснюється вибір та підбір матеріалів відповідно до проекту. Якщо для монтажу (ГРЩ, ЩУ, ЯУ, ЩР, ЩО, ЩС) не вимагається розроблення проекту, то в цьому випадку розроблення електричної схеми та підбір матеріалів здійснюється з урахуванням побажання замовника. Якщо в електричній схемі є прилади обліку електричної енергії, то вони повинні бути конструктивно відокремлені від апаратів керування та автоматів захисту електричних ланцюгів. Згідно норм ПУЕ всі прилади обліку повинні бути поміщені під прозорий пластиковий екран і опломбовані енергопостачальною організацією.

  У головному розподільчому щиті (ГРЩ) при виборі способів захисту кабельних ліній використовують автоматичні вимикачі (АВ) або запобіжники.

  • Перевага АВ - перед запобіжниками швидкість спрацьовування, багаторазовість  використання, стабільність спрацьовування при перевантаженнях.

  • Перевага запобіжників - висока здатність відключення мережі  зменшення пікового   значення струму короткого замикання, вплив навколишнього середовища зведені до  мінімуму (рекомендується використовувати у щитах встановлених зовні будинків, не бояться  короткочасних перевантажень.

  Автоматичні вимикачі, змонтовані в ГРЩ, вибираються від споживаної потужності та повинні встановлюватися по селективного принципу - від початкового більш потужного до менш потужного, безпосередньо вмикає виконавчий механізм. Найбільш якісні АВ встановлюють на ввідних пристроях і на найбільш відповідальні вузли, менш якісні - на менш відповідальні ділянки електричного кола. Вибір за Замовником. Рекомендації і якість встановлюваних приладів постійно змінюються, але завжди можна знайти оптимальний варіант. Монтаж електрощита передбачає також правильний вибір схеми провідника нейтрали N. Мабуть, це один з головних початкових елементів, які впливають на подальший електромонтаж в цілому.

  В даний час у ново зведених об'єктах і об'єктах які підлягають реконструкції дозволено застосовувати схему TN - S або TN - C - S.

  Від правильності установки повторних заземлювачів, підключення до ГЗШ (головної заземлювальної шини), залежить загальна електробезпека обладнання, персоналу.

  Зокрема, це впливає на правильну роботу ПЗВ (пристрій захисного відключення), що представляє собою диференціальне реле або диференційний автоматичний вимикач (диф автомат).

  Замовити монтаж, виготовлення ГРЩ може будь-яка установа або підприємство.

  Ціни на установку, монтаж ГРЩ залежать від вибору замовником матеріалів, складності електричної схеми.

  ГРЩ
  фото "Ремонт або модернізація електроустановки".

  РЕМОНТ АБО МОДЕРНІЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКИ

  Ремонт і оновлення старих щитових, ГРЩ, електрощита, залежить від кількох факторів:

  А - можливість витратити на матеріали і комплектуючі певні суми (оптимальні);

  Б - побажання власників ГРЩ (електрощита) - варіант поновлення.

  За звичайним стандартним варіантом доводиться оновлювати ввідну групу від рубильника до ввідного АВ (який потрібно встановити, тому що він раніше не встановлювався).

  Причина цього - несвоєчасне обслуговування, збільшенні навантаження. Також ускладнено придбання нових запобіжників для заміни.

  На старих об'єктах зазвичай застосовувалася схема нейтрали провідника TN - C. Якщо передбачається монтаж ПЗВ, то монтаж електрощита слід проводити за схемою

  TN - C - S. Але для цього у всіх апаратах управління і на всьому протязі ланцюга необхідно ізолювати провідник нейтралі N від PE провідника (заземлення). При цьому провідник PE повторно заземлюється уздовж всього  ланцюга. Природно, що все це передбачає матеріальні витрати. Всі лінії перевіряються візуально та мегомметром на опір електричної ізоляції.

  Замовити ремонт, модернізацію  ГРЩ може будь-яка установа або підприємство.

  Ціна на ремонт ГРЩ залежить від стану мережі, вибору нового обладнання або оновлення існуючого.

  ОПОСВІДЧЕННЯ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК СПОЖИВАЧІВ

  При відсутності у організації власного електротехнічного персоналу здійснюємо огляд стану безпеки електроустановок споживачів зі складанням відповідного акта, де вказується:

  • стан безпеки електроустановок;

  • відповідність експлуатації електроустановок нормативним вимогам безпеки;

  • наявність і стан документації.

  Комплекс робіт:

  • Проектно-організаційна частина;

  • Електромонтажні роботи;

  • Пусконалагоджувальні роботи;

  • Здавання в органи енергонагляду.

   ЛІЦЕНЗІЯ. Державна Архітектурно-Будівельна Інспекція України.

  Електромонтажні роботи
  Автоматичні вимикачі в ГРЩ
  Гарантія Якості
  Ліцензії
  Отримана ліцензія дає дозвіл на проведення широкого спектру будівельних робіт: проектування, будівництво, монтаж, капітальний ремонт і реконструкцію промислових і цивільних об'єктів.
  Портфоліо
  Наші проекти
  Управління освіти Дніпровського району Києва
  • Ремонт електрощитового і енергетичного обладнання, електровимірювання;
  • Установка збірка ГРЩ;
  • Установка захисного контуру заземлення.
  Управління поліції охорони в м.Києві
  • Реконструкція ГРЩ;
  • Ввід АВР;
  • Установка захисного контуру заземлення, електровимірювання.
  Управління справами ВР України
  • Установка збірка ГРЩ.
  chevron-down