Замовити дзвінок
Послуги

Розробка системи автоматизації виробництва АСУ ТП

Проектування автоматизованих систем управління

Автоматизація виробництва - це застосування комплексу заходів, які дозволяють здійснювати виробничі процеси без участі людини, але під його контролем. сільськогосподарських комплексів. Це стосується як існуючих, так і об'єктів, що будуються. Автоматизація виробничого процесу досягається шляхом використання систем машин-автоматів, які являють собою комбінацію різнорідного устаткування і інших технічних пристроїв, розташованих в технологічній послідовності і об'єднаних засобами транспортування, контролю та управління для виконання часткових процесів виготовлення виробів. Особливо важливу роль при цьому відіграє комплексна автоматизація виробництва АСУ ТП, коли без безпосереднього втручання людини, але під її контролем машинами-автоматами здійснюються всі процеси виробництва - від надходження сировини до виходу готового продукту.
Замовити консультацію

  Що таке система управління АСУ ТП

  Під автоматизацією виробництва розуміють процес, під час якого всі або більша частина операцій, що вимагають фізичних зусиль робітника, передаються машинам і здійснюються без його безпосередньої участі, крім функції налагодження, нагляду і контролю. Етапи розвитку автоматизації в промисловості визначаються розвитком засобів виробництва, електронно-обчислювальної техніки, наукових методів, технології та організації виробництва.

  Розробка систем АСУ ТП в Києві

  Устаткування підприємство ТОВ '' СПЕЦМОНТАЖСЕРВІС К '' надає комплексні послуги зі створення автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) Наша організація проектує, впроваджує і супроводжує АСУ ТП на базі електрообладнання та електротехніки, що випускаються провідними виробничими компаніями.

  Впровадження АСУ ТП на підприємстві сприяє збільшенню випуску, зниженню собівартості і поліпшенню якості продукції. Автоматика дозволяє менше часу витрачати на контроль виробничого процесу і обслуговування виконавчих механізмів. Ми пропонуємо своїм замовникам надійні технології і рішення по створенню і впровадженню АСУ ТП на виробництві:

  • технічне обстеження об'єктів автоматизації;

  • розробка рішень концепції побудови АСУ її проектних рішень її реалізації;

  • поставка обладнання та програмних засобів;

  • проведення монтажних і пусконалагоджувальних робіт на об'єкті замовника;

  • навчання користувачів;

  • гарантійне і науково-технічний супровід системи.

  Як виконується розробка систем АСУ ТП під ключ

  ТОВ '' Спецмонтажсервіс К '' виконує розробку технічних рішень АСУ на базі обладнання провідних світових виробників: Siemens, Phoenix Contact, АВВ, Rittal. Власна проектно-конструкторська і виробнича база дозволяє компанії здійснювати повний цикл розробки, створення і впровадження систем автоматизації різного призначення. Системи промислової автоматизації створюються на основі програмно-технічних комплексів (ПТК) і прикладного програмного забезпечення, яке створюється на базі алгоритмів, розроблених фахівцями компанії поряд з програмним забезпеченням для створення людино-машинного інтерфейсу таких відомих компаній як Siemens (WinCC) і Wonderware (InTouch) . Наші фахівці вибирають програмні і апаратні засоби, які за своїми характеристиками відповідають наступним вимогам:

  • сумісність і взаємозамінність елементів системи від різних виробників;

  • оптимальне співвідношення ціна - якість;

  • можливість інтеграції АСУ в існуючі або створювані системи верхнього рівня управління виробництвом;

  • можливість для замовника власними силами здійснювати обслуговування системи в процесі її подальшої експлуатації.

  Гарантія Якості
  Ліцензії
  Отримана ліцензія дає дозвіл на проведення широкого спектру будівельних робіт: проектування, будівництво, монтаж, капітальний ремонт і реконструкцію промислових і цивільних об'єктів.
  Портфоліо
  Наші проекти
  Управління освіти Дніпровського району Києва
  • Ремонт електрощитового і енергетичного обладнання, електровимірювання;
  • Установка збірка ГРЩ;
  • Установка захисного контуру заземлення.
  Управління поліції охорони в м.Києві
  • Реконструкція ГРЩ;
  • Ввід АВР;
  • Установка захисного контуру заземлення, електровимірювання.
  Управління справами ВР України
  • Установка збірка ГРЩ.
  chevron-down